Dlaczego właśnie my ?

Jesteśmy Niepubliczną Poradnią Psychologiczną Pedagogiczną „Motylek” działającą przy Fundacji Marty Chojnowskiej „Przerwij Ciszę”. Oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę psychologiczną, pedagogiczną i logopedyczną. Nasi pracownicy to zespół psychologów, pedagogów, logopedów, których charakteryzuje wysoki poziom przygotowania zawodowego, a także wysoka skuteczność diagnostyczna  terapeutyczna. Zapewniamy swoim klientom rzetelną i profesjonalną pomoc, a także poufność i życzliwość. Nadzór pedagogiczny nad naszą Poradnią sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty Z usług świadczonych przez poradnię mogą korzystać dzieci, rodzice, nauczyciele z całej Polski – nie obowiązuje rejonizacja.

Głównym celem naszych działań jest świadczenie usług psychologicznych w sposób sprawny, profesjonalny i ukierunkowany na klienta. Poradnia jako placówka jest miejscem, w którym pracują ludzie z pasją, zaangażowaniem i oddaniem. Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu: psychologii, pedagogiki, logopedii, terapii (w tym behawioralnej) i arteterapii oraz doradztwa personalnego i zawodowego.
Naszą MISJĄ jest wspomaganie dziecka i rodziców w jego wczesnej stymulacji, rozbudzaniu i rozwijaniu jego talentów oraz pomoc w sytuacjach szkolnych, rodzinnych i społecznych, w których często nie ma prostych rozwiązań.

PORADNIA ŚWIADCZY USŁUGI ODPŁATNIE.

Z naszych usług może skorzystać każdy, bez względu na miejsce zamieszkania i skierowania.