HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA MIESIĄC LISTOPAD PROJEKT „WZROST KU AKTYWNOŚCI”

Dzień tygodnia Forma wsparcia/specjalność Nazwisko i imię pracownika Godziny pracy Miejsce pracy
PONIEDZIAŁEK Zajęcia z integracji sensoryczne Łukasz Jakubowski  02.11,09,11 GODZ. 8.00-9.00 I 13.00-16.00 23.11  GODZ. 13.00-16.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  z rewalidacji Marta Chojnowska 23.11,30.11 GODZ 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  aquaterapii Tomasz Stellak OD 17.10 ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA Basen Podolanka/Płock
Zajęcia z terapii taktylnej Maja Skrzyńska 02.11,09.11 GODZ 02.00-18.00 16.11 GODZ 14.00-16.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia z neurokinezjologii Marta Chojnowska 02.11,09.11 GODZ 02.00-18.00 16.11 GODZ 14.00-16.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Renata Sobieszyńska 02.11, 9,11,16,11 GODZ. 14.00-19.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia logopedyczne Barbara Gil 02.11, 9,11,16,11 GODZ. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  z arteterapii Maja Skrzyńska 23.11,30.11 GODZ 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock

HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA MIESIĄC LISTOPAD

PROJEKT „WZROST KU AKTYWNOŚCI”

Dzień tygodnia Forma wsparcia/specjalność Nazwisko i imię pracownika Godziny pracy Miejsce pracy
WTOREK Zajęcia z integracji sensoryczne Łukasz Jakubowski Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  z rewalidacji Marta Chojnowska 17.11,24.11 GODZ. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  aquaterapii Tomasz Stellak OD 17.10 ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA Basen Podolanka/Płock
Zajęcia z terapii taktylnej Maja Skrzyńska 03.11,10.11 GODZ. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia z neurokinezjologii Marta Chojnowska 03.11,10.11 GODZ. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Renata Sobieszyńska 03.11,10.11,17.11 GODZ. 14.00-19.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia logopedyczne Barbara Gil 03.11,10.11 GODZ. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  z arteterapii Maja Skrzyńska 17.11,24.11 GODZ. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Dzień tygodnia Forma wsparcia/specjalność Nazwisko i imię pracownika Godziny pracy Miejsce pracy
ŚRODA Zajęcia z integracji sensoryczne Łukasz Jakubowski  04.11, 18.11,25.11 GODZ. 13.00-17.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  z rewalidacji Marta Chojnowska 08.11, 25.11 GODZ. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  aquaterapii Tomasz Stellak OD 17.10 ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA Basen Podolanka/Płock
Zajęcia z terapii taktylnej Maja Skrzyńska 04.11 GODZ. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia z neurokinezjologii Marta Chojnowska 04.11 GODZ. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Renata Sobieszyńska 04.11,18.11 GODZ. 14.00-19.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia logopedyczne Barbara Gil 04.11 GODZ. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  z arteterapii Maja Skrzyńska 08.11, 25.11 GODZ. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Dzień tygodnia Forma wsparcia/specjalność Nazwisko i imię pracownika Godziny pracy Miejsce pracy
CZWARTEK Zajęcia z integracji sensoryczne Łukasz Jakubowski  05.11, 19.11 GODZ. 08.00-09.00 I 13.00-17.00 12.11 GODZ. 09.00-17.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  z rewalidacji Marta Chojnowska 19.11,26.11 godz. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  aquaterapii Tomasz Stellak OD 17.10 ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA Basen Podolanka/Płock
Zajęcia z terapii taktylnej Maja Skrzyńska 05.11,12.11 godz. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia z neurokinezjologii Marta Chojnowska 05.11,12.11 godz. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Renata Sobieszyńska 05.11,12.11 godz. 14.00-19.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia logopedyczne Barbara Gil 05.11,12.11 godz. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  z arteterapii Maja Skrzyńska 19.11,26.11 godz. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Dzień tygodnia Forma wsparcia/specjalność Nazwisko i imię pracownika Godziny pracy Miejsce pracy
PIĄTEK Zajęcia z integracji sensoryczne Łukasz Jakubowski  06.11,20.11 GODZ. 14.00-17.00 13,11 GODZ. 9.00-17.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  z rewalidacji Marta Chojnowska 21.11,28.11 godz. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  aquaterapii Tomasz Stellak OD 17.10 ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA Basen Podolanka/Płock
Zajęcia z terapii taktylnej Maja Skrzyńska 06.11,13.11 godz. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia z neurokinezjologii Marta Chojnowska 06.11,13.11 godz. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Renata Sobieszyńska 06.11,13.11 godz. 14.00-19.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia logopedyczne Barbara Gil 06.11,13.11 godz. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  z arteterapii Maja Skrzyńska 21.11,28.11 godz. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Dzień tygodnia Forma wsparcia/specjalność Nazwisko i imię pracownika Godziny pracy Miejsce pracy
SOBOTA Zajęcia z integracji sensoryczne Łukasz Jakubowski  07.11,14.11,21.11 godz.14.00-16.00 28.11 godz. 10.00-12.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  z rewalidacji Marta Chojnowska 21.11,28.11 godz. 09.00-15.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  aquaterapii Tomasz Stellak OD 17.10 ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA Basen Podolanka/Płock
Zajęcia z terapii taktylnej Maja Skrzyńska 07.11,14.11 godz. 09.00-17.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia z neurokinezjologii Marta Chojnowska 07.11,14.11 godz. 09.00-17.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Renata Sobieszyńska 07.11,14.11 godz. 08.00-14.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia logopedyczne Barbara Gil 07.11,14.11 godz. 12.00-18.00 Siedziba fundacji/Płock
Zajęcia  z arteterapii Maja Skrzyńska 21.11,28.11 godz. 09.00-15.00 Siedziba fundacji/Płock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *